Hakkımızda

ACTAX Yeminli Mali Müşavirlik değişik sektörlerde faaliyet gösteren kurumların muhasebe, vergi ve denetim danışmalığı ihtiyacını alternatif yöntemlerle karşılayan uzman bir kuruluştur.

Hizmet sunumunda bireysel ve kurumsal müşterilerin vergisel planlaması yapılarak, geleceğe ışık tutan bir projeksiyonla sadece klasik danışmanlık hizmeti değil, yönetim danışmanlığı da yapılmaktadır.

Temel Prensiplerimiz;
*Çözüm odaklı yaklaşım
*Planlı denetim süreci
*Hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilmesi
*Müşteri memnuniyeti

Bu anlayış ve prensiplerle oluşturduğumuz uzman ekibimizle yerli ve yabancı müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Neden Biz?

Tecrübe

Sektörde uzun yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübe ve bilgiyi daha iyi kullanarak danışanlarımıza kaliteli hizmet sunmaktayız.

Profesyonellik

Şirketinizin muhasebe, finans, yönetim ve diğer departmanlarının ihtiyacı olan sistem kurma hizmetlerimizle her zaman uzman kadromuz ile yanınızdayız.

Güvenilirlik

Sahip olduğumuz bilgi birikimini sizlerle paylaşarak hep birlikte geleceğe güvenli adımlarla ve kalıcı çözümlerle yürümekteyiz.

Doğruluk

Hizmetlerimiz kapsamında sorunlara çözüm odaklı yaklaşan, değişen ve gelişen mevzuat hakkında sınırsız, sürekli ve güvenilir bilgi sağlayan bir mali müşavirlik firmayız.

Doğru Yönlendirme

Danışanların faaliyetlerini vergi mevzuatlarına uygun olarak en etkin biçimde yapılandırılabilmeleri ve doğru vergi stratejilerine sahip olabilmeleri için doğru hizmetleri vermekteyiz.

Devamlılık

Ülkemizdeki vergi mevzuatındaki hızlı değişim ve karmaşıklığın mükelleflere yansıtılmaması için, ihtiyaç duyabilecekleri bütün ihtiyaçlarına etkin çözümler sunmaktayız.

Sorunuz Mu Var?

Yardım etmek için buradayız. Bize bir e-posta gönderin veya bizi arayın.
Uzmanlarımızla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bize Ulaşın!